На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Акцизний збір -Відповіді на часті запитання по Акцизному збору

Відповіді на часті запитання по Акцизному збору


Дивіться також:
Покупець повернув підакцизний товар підприємству виробникові. Чи може ...
Чи необхідна ліцензія на право експорту алкогольних напоїв Комісіонеру...
Чи підлягає оподаткуванню акцизним збором вартість алкогольних напоїв,...
Коли виникають податкові зобов’язання з акцизного збору за договорами ...
Щодо роз’яснення питання про сплату акцизного збору з коньячного спирт...
Який порядок відображення в податковому обліку операцій по експорту пі...


Новостворене підприємство планує налагодити випуск алкогольних напоїв, ліцензію на виробництво ще не отримало. Чи можливо здійснити замовлення на придбання акцизних марок?

23 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 556


Відповідно до абзацу першого ст.6 Закону України від 19.12.95р. № 481/95-ВР “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” суб’єкти підприємницької діяльності, що виробляють спирт етиловий, коньячний і плодовий, спирт етиловий ректифікований виноградний, спирт етиловий ректифікований плодовий, алкогольні напої та тютюнові вироби, підлягають обов’язковій реєстрації в державній інспекції за місцезнаходженням цих суб’єктів як платники акцизного збору шляхом подання копії ліцензії в п’ятиденний строк після її отримання .Замовлення марок акцизного збору здійснюється відповідно до Положення № 567 та наказу № 428.Підприємства – виробники та імпортери алкогольних напоїв і тютюнових виробів відповідно до абзацу четвертого п.3 Положення №567 щомісяця подають органу державної податкової служби , уповноваженому ДПА України, попередню заявку – розрахунок про потребу в марках за їх видами та платіжний документ з відміткою установи банку, що підтверджує оплату вартості замовлених марок акцизного збору з голографічними захисними елементами. Отже, здійснювати замовлення на виготовлення акцизних марок має право виробник алкогольних напоїв , який отримав відповідну ліцензію.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Новостворене підприємство планує налагодити випуск алкогольних напоїв,...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 05.06.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,6527,7519,78
EUR27,7519,780,25