На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Акцизний збір -Відповіді на часті запитання по Акцизному збору

Відповіді на часті запитання по Акцизному збору


Дивіться також:
Чи необхідна ліцензія на право експорту алкогольних напоїв Комісіонеру...
Чи підлягає оподаткуванню акцизним збором вартість алкогольних напоїв,...
Новостворене підприємство планує налагодити випуск алкогольних напоїв,...
Коли виникають податкові зобов’язання з акцизного збору за договорами ...
Щодо роз’яснення питання про сплату акцизного збору з коньячного спирт...
Який порядок відображення в податковому обліку операцій по експорту пі...


Покупець повернув підакцизний товар підприємству виробникові. Чи може виробник по даному факту відкоригувати податкові зобов'язання по акцизному збору?

23 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 752


Відповідно до частини першої ст.3 Закону України від 15.09.95 р. N 329/95-ВР "Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби" і ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.92р. №18-92 "Про акцизний збір" об'єктом оподаткування акцизним збором є обороти по реалізації вироблених в Україні підакцизних товарів, шляхом їхнього продажу, обміну на інші товари безоплатної передачі товарів або з частковою їх оплатою, а також обсяги відвантажених підакцизних товарів, виготовлених з давальницької сировини.
Згідно зі ст.4 зазначеного Декрету датою виникнення податкових зобов'язань із продажу підакцизних товарів вважається дата, що приходиться на податковий період, протягом якого відбувається будь-яке з подій, що наступило раніше:
- або дата зарахування коштів від покупця на банківський рахунок платника акцизного збору;
- або дата відвантаження товарів.
При поверненні платникові акцизного збору товару від покупця коригування податкового зобов'язання по акцизному збору не передбачається.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Покупець повернув підакцизний товар підприємству виробникові. Чи може ...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 05.06.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,6527,7519,78
EUR27,7519,780,25