На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Акцизний збір -Відповіді на часті запитання по Акцизному збору

Відповіді на часті запитання по Акцизному збору


Дивіться також:
Покупець повернув підакцизний товар підприємству виробникові. Чи може ...
Чи необхідна ліцензія на право експорту алкогольних напоїв Комісіонеру...
Чи підлягає оподаткуванню акцизним збором вартість алкогольних напоїв,...
Новостворене підприємство планує налагодити випуск алкогольних напоїв,...
Коли виникають податкові зобов’язання з акцизного збору за договорами ...
Щодо роз’яснення питання про сплату акцизного збору з коньячного спирт...


Щодо виникнення податкових зобов’язань з податку на додану вартість, акцизного збору при переміщенні товару згідно договору відповідального зберігання.

23 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 472


Місця зберігання алкогольних напоїв і тютюнових виробів, складські приміщення повинні відповідати до наказу Державної податкової адміністрації України від 28 травня 2002року № 251 "Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру місць зберігання та форми довідки про внесення місця зберігання до єдиного державного реєстру " місця зберігання алкогольних напоїв і тютюнових виробів обов'язково вносять до Єдиного державного реєстру місць зберігання, причому не важливо, хто господар засіків і за чиєю заявою їх реєстрували. У будь -якому випадку видають Довідку про внесення місця зберігання до Єдиного державного реєстру, довідка реєстрації місць збереження повинна знаходитись у місці зберігання, і її пред'являють співробітникам контролюючим органам ( п. 2.5 Порядку №251).

Приміщення, де зберігаються алкогольні напої (склади, складські приміщення ), мають відповідати чинній нормативно - технічній документації (стандартам), нормативними документами інших контролюючих органів, що регламентують умови використання приміщень та зберігання в них товарів(продукції).

Таким чином, суб'єкти підприємницької діяльності, який отримав ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями, відповідно до Закону №481/95-ВР не заборонено реалізувати алкогольні напої зі складів, складських приміщень, у тому числі розташованих в іншому населеному пункті. При цьому всі місця зберігання, де зберігаються алкогольні напої, мають бути внесені до Єдиного реєстру місць зберігання.

Форма розрахунків більш стосуються згідно зі ст.15 Закону про держрегулювання при продажу покупець зобов'язаний сплатити суми акцизного збору, включеного до ціни товару, а також ПДВ, нарахованого на неї винятково коштами, сплату податків регулюють закони:На підставі Положення про порядок нарахування, терміни сплати і подання розрахунку Наказ Державної податкової адміністрації України від 19 березня 2001 року N 111 підпунктом 6. Терміни сплати акцизного збору ст. 6.1. Суми акцизного збору, що підлягають сплаті, визначаються платниками самостійно відповідно до чинного законодавства, ст 6.2. Підприємства - виробники алкогольних напоїв сплачують акцизний збір на третій робочий день після здійснення обороту з реалізації.

Дата виникнення податкових зобов'язань з ПДВ визначена п. 7.3. Закону України "Про податок на додану вартість" від 03. 04. 97р. № 168/97-ВР, зі змінами та доповненнями.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Щодо виникнення податкових зобов’язань з податку на додану вартість, а...»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 05.06.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,6527,7519,78
EUR27,7519,780,25