На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Акцизний збір -Відповіді на часті запитання по Акцизному збору

Відповіді на часті запитання по Акцизному збору


Дивіться також:
Покупець повернув підакцизний товар підприємству виробникові. Чи може ...
Чи необхідна ліцензія на право експорту алкогольних напоїв Комісіонеру...
Чи підлягає оподаткуванню акцизним збором вартість алкогольних напоїв,...
Новостворене підприємство планує налагодити випуск алкогольних напоїв,...
Коли виникають податкові зобов’язання з акцизного збору за договорами ...
Щодо роз’яснення питання про сплату акцизного збору з коньячного спирт...


Який порядок відображення в податковому обліку операцій по експорту підакцизної продукції, а також які пільги існують по акцизному збору?Порядок оформлення експортної підакцизної продукції митним органом, а саме п’ятий примірник вантажної митної декларації форми МД-2?Які передбачені фінансові санкції за невірно оформлені документи по експорту підакцизної продукції?

23 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 736


На підставі Положення про порядок нарахування, терміни сплати і подання розрахунку акцизного збору та змін до наказів ДПА України, затвердженого наказом ДПА України від 19.03.2001 року N 111, п. 7. п.п.7.1 якого зазначено, що акцизний збір не справляється з товарів, що були вивезені (експортовані) платником акцизного збору за межі митної території України. Товари вважаються вивезеними (експортованими) платником податку за межі митної території України в разі, коли їх вивезення (експортування) засвідчене: довідкою банку про надходження коштів в іноземній валюті на поточний рахунок платника (для алкогольних напоїв та тютюнових виробів); оригіналом п'ятого аркуша ("примірник для декларанта") вантажної митної декларації форми МД-2 (МД-3), що є її складовою частиною, виданого митним органом під час здійснення митного оформлення експорту підакцизної продукції, на якому зазначеним митним органом за зверненням платника податку вчиняється напис про фактичне вивезення експортованої підакцизної продукції за межі митної території України, який засвідчується підписом відповідальної посадової особи і гербовою печаткою митного органу. Такий напис вчиняється митним органом, що здійснював митне оформлення експорту підакцизної продукції, лише після одержання від митного органу, розташованого на митному кордоні України, через який здійснювалося вивезення підакцизної продукції, офіційного повідомлення про фактичне вивезення цієї продукції за межі митної території України у повному обсязі.

Відповідно до ст. 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів 19.12.1995 р. №481/95-ВР, за порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

До суб'єктів підприємницької діяльності застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу, зокрема, у разі здійснення оптової (включаючи імпорт та експорт) і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій - 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 1700 гривень.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Який порядок відображення в податковому обліку операцій по експорту пі...»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 05.06.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,6527,7519,78
EUR27,7519,780,25