На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Єдиний податок -Відповіді на часті запитання по Єдиному податку

Відповіді на часті запитання по Єдиному податку


Дивіться також:
Щодо включення поворотної фінансової допомоги в об’єкт оподаткування є...
Щодо відображення в податковому обліку юридичної особи - платника єдин...
Щодо оподаткування єдиним податком сум повернутого депозитного вкладу....
Наше підприємство є платником єдиного податку за ставкою 10%. Відповід...
Чи включаються до бази оподаткування єдиним податком суми відсотків, отриманих ...
Просимо надати роз’яснення щодо оподаткування єдиним податком повернення поворотної ...


Чи включається сума передоплати, повернутої у зв'язку із розірванням договору, а також суми які помилково надійшли на розрахунковий рахунок суб'єкта малого підприємництва до бази оподаткування єдиним податком?

18 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 278


Відповідно до положень п. 1.31 статті 1 Закону України від 28.12.94 р. N 334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (із змінами та доповненнями), продаж товарів, робіт і послуг є операції, які здійснюються за договорами купівлі-продажу, поставки, міни та іншими цивільно-правовими договорами за плату або компенсацію і передбачають перехід права власності до покупця.

З огляду на зазначене, суми коштів, які помилково надійшли на розрахунковий рахунок суб'єкта малого підприємництва - платника єдиного податку (за умови наявності письмового пояснення установи банку про помилкове зарахування коштів), не є його власністю, а отже, ці кошти не можуть вважатися виручкою від реалізації.

Якщо зарахування та повернення коштів, які помилково надійшли на розрахунковий рахунок суб'єкта малого підприємництва - платника єдиного податку, відбулося в одному звітному періоді, такі кошти не включаються до бази оподаткування єдиним податком.

У разі якщо повернення помилково зарахованих коштів на розрахунковий рахунок або (та) в касу відбулося в наступному звітному періоді, такий платник єдиного податку повинен включити їх до бази оподаткування єдиним податком у звітному періоді, в якому відбулося зарахування вказаних коштів на розрахунковий рахунок, та відобразити їх повернення у рядку 7 Розрахунку в наступному звітному періоді або в установленому порядку подати уточнюючий розрахунок.

Щодо оподаткування передоплати, повернутої у зв'язку із розірванням договору до початку виконання робіт, то платник єдиного податку повинен включити суму передоплати до бази оподаткування єдиним податком у звітному періоді, в якому відбулося зарахування таких коштів на розрахунковий рахунок, або (та) в касу та відобразити її повернення у рядку 7 Розрахунку або в установленому порядку подати уточнюючий розрахунок.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Чи включається сума передоплати, повернутої у зв'язку із розірванням договору...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 15.11.2019
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD24,2324,3024,22
EUR26,7026,7826,64
RUB0,380,380,38