На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Єдиний податок -Відповіді на часті запитання по Єдиному податку

Відповіді на часті запитання по Єдиному податку


Дивіться також:
Щодо включення поворотної фінансової допомоги в об’єкт оподаткування є...
Щодо відображення в податковому обліку юридичної особи - платника єдин...
Щодо оподаткування єдиним податком сум повернутого депозитного вкладу....
Наше підприємство є платником єдиного податку за ставкою 10%. Відповід...
Чи включається сума передоплати, повернутої у зв'язку із розірванням договору...
Просимо надати роз’яснення щодо оподаткування єдиним податком повернення поворотної ...


Чи включаються до бази оподаткування єдиним податком суми відсотків, отриманих платником єдиного податку за договором банківського вкладу (депозиту)?

18 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 252


Відповідно до статті 1 Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (із змінами, внесеними Указом Президента України від 28.06.99 р. N 746/99) виручкою від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) вважається сума, фактично отримана суб'єктом підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок або (та) в касу за здійснення операцій з продажу продукції (товарів, робіт, послуг).

Відповідно до статті 4 цього Указу ДПА України розроблено та затверджено наказом від 12.10.99 р. N 554 Книгу обліку доходів і витрат суб'єкта малого підприємництва - юридичної особи і Порядок її ведення суб'єктами малого підприємництва, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
Згідно із вказаним Порядком ведення Книги обліку доходів і витрат в доходній частині Книги відображаються всі надходження коштів, отримані на розрахунковий рахунок та в касу суб'єкта малого підприємництва від продажу продукції (товарів, робіт, послуг), майна, включаючи основні фонди, які належать суб'єкту малого підприємництва й реалізовані у звітному (податковому) періоді, позареалізаційні доходи та виручка від іншої реалізації.

Вищевказані відсотки відносяться до інших доходів підприємства і в Книзі обліку доходів і витрат відображаються у графі 5 "Позареалізаційні доходи та виручка від іншої реалізації".

Таким чином, суб'єкти малого підприємництва - юридичні особи, які здійснюють свою діяльність за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності, для оподаткування єдиним податком повинні враховувати всі надходження коштів, отримані на розрахунковий рахунок та в касу від продажу продукції (товарів, робіт, послуг), суми позареалізаційних доходів, включаючи відсотки, отримані за договором банківського вкладу (депозиту), та виручку від іншої реалізації.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Чи включаються до бази оподаткування єдиним податком суми відсотків, отриманих ...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 15.11.2019
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD24,2324,3024,22
EUR26,7026,7826,64
RUB0,380,380,38