На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Єдиний податок -Відповіді на часті запитання по Єдиному податку

Відповіді на часті запитання по Єдиному податку


Дивіться також:
Щодо включення поворотної фінансової допомоги в об’єкт оподаткування є...
Щодо відображення в податковому обліку юридичної особи - платника єдин...
Щодо оподаткування єдиним податком сум повернутого депозитного вкладу....
Наше підприємство є платником єдиного податку за ставкою 10%. Відповід...
Чи включаються до бази оподаткування єдиним податком суми відсотків, отриманих ...
Чи включається сума передоплати, повернутої у зв'язку із розірванням договору...


Просимо надати роз’яснення щодо оподаткування єдиним податком повернення поворотної фінансової допомоги

18 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 305


Статтею 1 Указу "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" від 03.07.1998 р. № 727/98 (у редакції Указу Президента України від 28.06.1999 р. № 746/99) визначено, що виручкою від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) вважається сума, фактично отримана суб'єктом підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок або (та) в касу за здійснення операцій з продажу продукції (товарів, робіт, послуг).
Тобто суб'єкт малого підприємництва з метою обкладання єдиним податком повинен враховувати всі надходження, отримані на розрахунковий рахунок та в касу від продажу продукції (товарів, робіт, послуг), суми позареалізаційних доходів, виручки від іншої реалізації.
Крім того, п. 40 "Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва" визначено, що інші доходи, які виникають у процесі звичайної діяльності, але не пов'язані з операційною діяльністю підприємства, відображаються у статті "Інші звичайні доходи" фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва.
Оскільки поворотна фінансова допомога відноситься до інших доходів підприємства, то в Книзі обліку доходів і витрат ця сума відображається у графі 5 "Позареалізаційні доходи та виручка від іншої реалізації".
Отже, оскільки поворотна фінансова допомога, отримана суб'єктом малого підприємництва - платником єдиного податку, відноситься до інших доходів підприємства, які виникають у процесі звичайної діяльності, але не пов'язані з операційною діяльністю, то вона відображається в графі 5 "Позареалізаційні доходи та виручка від іншої реалізації" Книги обліку доходів і витрат і включається до бази оподаткування єдиним податком. Витрати, пов'язані з господарчою діяльністю суб'єкта підприємницької діяльності не враховуються при оподаткуванні єдиним податком. Тому, повернення поворотної фінансової допомоги не впливають на базу оподаткування суб'єкта підприємницької діяльності, який знаходиться на спрощеній системі оподаткування.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Просимо надати роз’яснення щодо оподаткування єдиним податком повернення поворотної ...»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 30.05.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,0027,7319,54
EUR27,7319,540,25