На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Новини

Новини


Дивіться також:
Затверджено нову форму декларації по ПДВ!
Аудиторською палатою затверджено нову форми звітності №1-аудит (річна) «Звіт аудиторської фірми (аудитора) про надані аудиторські послуги» та Інструкцію щодо її складання!
Вимоги, яких необхідно дотримуватися платникам податків при оформленні скарг.
Мінфін затвердив Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку нематеріальних активів
Аудиторська палата застосовує стягнення до аудиторів
В ДПА України запрацювала «пряма» телефонна лінія

Податкова переходить на автоматичне відшкодування ПДВ

22 квітня 2008 / Залишив(ла):Admin


Державна податкова адміністрація України з 20 квітня перейде на автоматичне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ), повідомив голова ДПА України Сергій Буряк. "Ми будемо з 20 квітня переходити на автоматичне відшкодування ПДВ. Що мається на увазі - мова йде про те, що торік по зустрічних перевірках ми зробили більше 190 тис. зустрічних перевірок, цим ми травмували психіку платників податків. В зв’язку з цим, після 20 числа ми переходимо на камеральну форму перевірок, тобто безконтактну роботу. По друге, ми уникнемо бізнесу, регіонального бізнесу, що пов'язаний із ПДВ, а саме ті фіктивні підприємства, які були в ланцюзі постачання тих або інших видів продукції", - сказав Буряк. Він нагадав, що до липня ДПА України буде проводити інвентаризацію заборгованості по ПДВ. Також він повідомив, що на сьогодні сума протермінованого ПДВ (понад 60 днів) становить 3,5 млрд. гривень. "За нашими оцінками, десь близько 30% там (в 3,5 млрд гривень) "дутого" ПДВ, і ми не можемо піти на те, щоб цей ПДВ не перевірити, тобто не інвентаризувати" - відзначив Буряк. Раніше повідомлялося про те, що, податкова планує після внесень змін у держбюджет-2008 збільшити ресурсну базу для відшкодування ПДВ. 2 квітня Кабінет міністрів доручив ДПА України до 1 липня провести інвентаризацію невідшкодованого ПДВ.

Версія для друку


Коментарів: 0
Залишити коментар до «Податкова переходить на автоматичне відшкодування ПДВ»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 26.02.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD31,6218,446,17
EUR18,446,1716,17