Деякі питання адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів) (Розпорядження КМУ від 1 липня 2009 р. N 757-р)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 1 липня 2009 р. N 757-р

Київ

Деякі питання адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів)

 

1. З метою упорядкування адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів) та податкового обліку платників податків ДПА:

створити електронний реєстр осіб, пов'язаних з платниками податків (засновників, керівників, головних бухгалтерів), на підставі даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, баз даних органів державної податкової служби, контролюючих та правоохоронних органів із зазначенням ідентифікаційних, реєстраційних та інші даних про таких осіб, а також інформації щодо виконання ними податкових зобов'язань;

забезпечити ведення зазначеного реєстру шляхом внесення до нього перевірених органами державної податкової служби даних.

2. Взяти до відома, що для упорядкування податкового обліку:

платники податку на додану вартість декларують суму податкового кредиту у період виникнення податкового зобов'язання;

у разі встановлення органами державної податкової служби факту виписки податкових накладних, згідно з якими не задекларовано (не сплачено) податкові зобов'язання, обсяг яких за оподаткованими операціями перевищує суму, визначену підпунктом 2.3.1 пункту 2.3 статті 2 Закону України "Про податок на додану вартість", реєстрація платників податку на додану вартість анулюється.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО Оригінал статті «Деякі питання адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів) (Розпорядження КМУ від 1 липня 2009 р. N 757-р)»   -
Головна сторінка сайту «Український портал аудиту»   -