На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - ПДВ -Відповіді на часті запитання по ПДВ

Відповіді на часті запитання по ПДВ


Дивіться також:
Чи передбачаються чинним законодавством штрафні санкції за часткову несвоєчасну сплату ПДВ, причому декларацію з ПДВ у податкову інспекцію подано своєчасно?
Чи може підприємство зменшити свої зобов’язання з ПДВ?
До якого періоду ми мали можливість виписувати та отримувати податкові накладні зі старим № Свідоцтва?
Чи може по...
балансову вартість при ліквідації основного фонду
Щодо поряд...


Чи має підприємство право на відшкодування ПДВ, якщо у зв’язку з анулюванням реєстрації платника ПДВ, підприємство в останньому звітному періоді визнало умовний продаж товарних залишків, які в свій час були віднесені до податкового кредиту, але сума податкового кредиту все-таки перевищила суму податкових зобов’язань?

12 березня 2009 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 186


Порядок відшкодування платникам податку на додану вартість визначено пунктом 7.7 статті 7 Закону України від 03.04.1997 №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" (із змінами та доповненнями).Відповідно до вищезазначеного пункту сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного податкового періоду та сумою податкового кредиту такого звітного податкового періоду.При позитивному значенні суми, розрахованої згідно з підпунктом 7.7.1 цього пункту, така сума підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені законом для відповідного податкового періоду.При від'ємному значенні суми, розрахованої відповідно до підпункту 7.7.1, така сума враховується у зменшення суми податкового боргу з цього податку, що виник за попередні податкові періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до закону), а при його відсутності - зараховується до складу податкового кредиту наступного податкового періоду.Враховуючи, що підприємство анулюється як платник ПДВ, а період, в якому виникло від'ємне значення ПДВ є останнім, то у відповідності до п. 9.8 Закону про ПДВ він втрачає право відшкодування податку на додану вартість з бюджету



Залишити коментар до «Чи має підприємство право на відшкодування ПДВ, якщо...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 06.12.2019
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD31,3424,2018,03
EUR24,2018,030,22
RUB18,030,226,20