На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - ПДВ -Відповіді на часті запитання по ПДВ

Відповіді на часті запитання по ПДВ


Дивіться також:
Чи має підприємство право на відшкодування ПДВ, якщо...
Чи передбачаються чинним законодавством штрафні санкції за часткову несвоєчасну сплату ПДВ, причому декларацію з ПДВ у податкову інспекцію подано своєчасно?
Чи може підприємство зменшити свої зобов’язання з ПДВ?
До якого періоду ми мали можливість виписувати та отримувати податкові накладні зі старим № Свідоцтва?
балансову вартість при ліквідації основного фонду
Щодо поряд...


Чи може покупець – платник ПДВ за касовим чеком установленої форми, віднести до податкового кредиту суму ПДВ, зазначену в цьому чеку, без наявності податкової накладної?

23 вересня 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 298


Податкова накладна є звітним податковим документом і одночасно розрахунковим документом. Згідно з пп. 7.2.6 п. 7.2 ст. 7 Закону «Про податок на додану вартість» від 03.04.97 р. № 168/97-ВР (зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 168) податкова накладна видається платником податку, який поставляє товари (послуги), на вимогу їх отримувача та є підставою для нарахування податкового кредиту. Як виняток з цього правила підставою для нарахування податкового кредиту при поставці товарів (послуг) за готівку чи з розрахунками картками платіжних систем, банківськими або персональними чеками у межах граничної суми, встановленої Нацбанком України для готівкових розрахунків, є належним чином оформлений товарний чек, інший платіжний чи розрахунковий документ, що підтверджує прийняття платежу постачальником від отримувача таких товарів (послуг), з визначенням загальної суми такого платежу, суми податку та податкового номера постачальника. Підставою для нарахування податкового кредиту без отримання податкової накладної також є: - транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, що виставляється платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, за винятком тих, в яких форму встановлено міжнародними стандартами; - касові чеки, які містять суму платежу за поставлені товари (послуги), загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера, але без визначення податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна вартість поставлених товарів (послуг) не може перевищувати 200 грн. за день (без урахування ПДВ). Отже, касовий чек відповідної форми, що містить суму платежу за поставлені товари (послуги), є підставою для віднесення покупцем – платником ПДВ зазначеної в ньому суми ПДВ до податкового кредиту без наявності податкової накладної за умови виконання норм п. 7.4 ст. 7 Закону № 168/97-ВР. ДПІ у Печерському районі м. Києва



Залишити коментар до «Чи може по...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 15.11.2019
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD24,2324,3024,22
EUR26,7026,7826,64
RUB0,380,380,38