На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - ПДВ -Відповіді на часті запитання по ПДВ

Відповіді на часті запитання по ПДВ


Дивіться також:
Чи має підприємство право на відшкодування ПДВ, якщо...
Чи може підприємство зменшити свої зобов’язання з ПДВ?
До якого періоду ми мали можливість виписувати та отримувати податкові накладні зі старим № Свідоцтва?
Чи може по...
балансову вартість при ліквідації основного фонду
Щодо поряд...


Чи передбачаються чинним законодавством штрафні санкції за часткову несвоєчасну сплату ПДВ, причому декларацію з ПДВ у податкову інспекцію подано своєчасно?

12 березня 2009 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 180


Якщо підприємство не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених Законом, то йому необхідно сплатити штраф за пп. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України від 21.12.2000 р. № 2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" у таких розмірах:при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу;Тобто, сплата штрафу залежить від строку погашення податкового зобов'язання.Крім того, за несвоєчасну сплату податкового зобов'язання передбачається пеня, визначення якої передбачається статтею 16 Закону. Відповідно до пп. 16.4.1 п.16.4 ст. 16 Закону пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.



1. Залишив(ла) Валерий (Цитувати Ім'я) 13 жовтня 2010 - 23:49
Чи передбачаються чинним законодавством штрафні санкції та пеня за несвоєчасну сплату ПДВ, причому декларацію з ПДВ у податкову інспекцію подано своєчасно, а недоїмку платник виявив самостійно?

Залишити коментар до «Чи передбачаються чинним законодавством штрафні санкції за часткову несвоєчасну сплату ПДВ, причому декларацію з ПДВ у податкову інспекцію подано своєчасно?»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 25.08.2019
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD25,1525,1925,09
EUR28,0228,0627,76
RUB0,380,380,38