На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - ПДВ -Відповіді на часті запитання по ПДВ

Відповіді на часті запитання по ПДВ


Дивіться також:
Чи має підприємство право на відшкодування ПДВ, якщо...
Чи передбачаються чинним законодавством штрафні санкції за часткову несвоєчасну сплату ПДВ, причому декларацію з ПДВ у податкову інспекцію подано своєчасно?
Чи може підприємство зменшити свої зобов’язання з ПДВ?
До якого періоду ми мали можливість виписувати та отримувати податкові накладні зі старим № Свідоцтва?
Чи може по...
балансову вартість при ліквідації основного фонду


Чи втрачає підприємство право на отримання бюджетного відшкодування при переході із загальної системи оподаткування на спрощену за ставкою 10 %?

22 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 358


Зареєструвавшись платником єдиного податку за ставкою 10 %, особа втрачає право на отримання бюджетного відшкодування. Перехід суб'єкта господарювання на спрощену систему оподаткування є підставою для анулювання реєстрації як платника ПДВ (пп. "в" п. 9.8 ст. 9 Закону про ПДВ). У свою чергу анулювання реєстрації позбавляє такого суб'єкта права на нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування. Однак, у визначені законом строки такий суб'єкт зобов'язаний погасити суму податкових зобов'язань або податкового боргу з цього податку (за їх наявності), що виникли до анулювання, незалежно від того, чи буде він зареєстрований як платник цього податку на дату сплати такої суми.
Що ж стосується норми Закону, згідно з якою у разі якщо за наслідками останнього податкового періоду особа має право на отримання бюджетного відшкодування, таке відшкодування надається протягом строків, визначених цим Законом, незалежно від того, чи залишатиметься така особа зареєстрованою як платник цього податку на дату отримання такого бюджетного відшкодування, то дане правило, не поширюється на осіб, зазначених у пп. "в" п. 9.8 ст. 9 Закону про ПДВ.
Платник податку зобов'язаний визнати в обліку на день анулювання реєстрації умовний продаж за звичайними цінами по товарних залишках або основних фондах, стосовно яких було нарахований податковий кредит у минулих або поточному податкових періодах, та, відповідно, збільшити суму своїх податкових зобов'язань за наслідками податкового періоду, протягом якого відбувається таке анулювання.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Чи втрачає підприємство право на отримання бюджетного відшкодування пр...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 15.11.2019
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD24,2324,3024,22
EUR26,7026,7826,64
RUB0,380,380,38