На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - ПДВ -Відповіді на часті запитання по ПДВ

Відповіді на часті запитання по ПДВ


Дивіться також:
Чи має підприємство право на відшкодування ПДВ, якщо...
Чи передбачаються чинним законодавством штрафні санкції за часткову несвоєчасну сплату ПДВ, причому декларацію з ПДВ у податкову інспекцію подано своєчасно?
Чи може підприємство зменшити свої зобов’язання з ПДВ?
До якого періоду ми мали можливість виписувати та отримувати податкові накладні зі старим № Свідоцтва?
Чи може по...
балансову вартість при ліквідації основного фонду


Головне підприємство - платник ПДВ не делегувало своїм філіям, які не зареєстровані платниками ПДВ, право виписування податкових накладних і ведення Реєстру виданих та отриманих податкових накладних. Яким чином здійснюється податковий облік операцій, що здійснюються філіями? Чи обов’язково філії реєструватися платником ПДВ?

22 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 296


Відповідно до пп.7.2.4 п.7.2 ст. 7 Закону України від 03.04.97 № 168/97- ВР "Про податок на додану вартість" (із змінами і доповненнями, далі - Закон), право на нарахування податку та складання податкових накладних надається виключно особам, зареєстрованим як платники цього податку у порядку, передбаченому статтею 9 цього Закону.
При цьому, згідно з "Порядком заповнення податкової накладної", затвердженим наказом Державної податкової адміністрації України від 30.05.97 № 165, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.06.97 № 233/2037 податкову накладну складає особа, яка зареєстрована як платник податку в податковому органі якій присвоєно індивідуальний податковий номер платника податку на додану вартість.
Разом з тим, якщо не зареєстровані платниками податку на додану вартість філії та інші структурні підрозділи платника податку самостійно здійснюють поставку товарів (послуг) та проводять розрахунки з постачальниками /споживачами, то зареєстрований платник податку, до складу якого входять такі філії, може делегувати філії або структурному підрозділу право виписки податкових накладних.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Головне підприємство - платник ПДВ не делегувало своїм філіям, які не ...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 21.11.2019
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD24,1824,2524,16
EUR26,7726,8526,72
RUB0,380,380,38