На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Програмне забезпечення

Програмне забезпечення


Дивіться також:
1С:Бухгалтерія 8 для України (автоматизації бухгалтерського й податкового обліку )
Нова бухгалтерiя (комплекс бухгалтерських програм)
Megapolis™.Підприємство (Комплексне рішення для автоматизації бізнесу)
ПАРУС - Підприємство 7 (Комплексна система управління та обліку малих та середніх підприємств)
ПАРУС-Підприємство 8.xx (Комплексна система управління крупним підприємством)
FinExpert (автоматизація бізнес-процесів підприємств)

GrossBee XXI (автоматизація обліку й управління на торгово-промислових підприємствах)

21 червня 2008 / Залишив(ла):Admin


Розробник: Науково-виробнича фірма «GrossBee», що є одним із провідних розробників систем автоматизації обліку й керування підприємством. Її програмними продуктами успішно користуються більше 400 клієнтів по всій Україні - від невеликих фірм, до великих торговельних і виробничих об'єднань.

 

 

 

Система «GrossBee XXI» призначена для автоматизації обліку й управління на сучасних торгово-промислових підприємствах. Вона охоплює всі основні аспекти господарської діяльності: постачання, виробництво, збут, оптову й роздрібну торгівлю (у тому числі й консигнаційним товаром), взаєморозрахунки з постачальниками й покупцями й багато іншого.

Основне завдання, яке вирішує система - детальний облік всіх фактів господарської діяльності підприємства й підготовка оперативної інформації для прийняття управлінських рішень. Ця інформація надається користувачеві у всіляких аналітичних зрізах, на будь-який момент часу й за будь-який період з точністю до одного дня. Важливими функціями системи є також планування й елементи економічного аналізу.

Система підвищить ефективність роботи всіх співробітників підприємства: керівників будь-якого рівня, менеджерів по постачанню й реалізації, технологів виробничих ділянок, працівників бухгалтерії, складів, торговельних залів і інших підрозділів фірми. 

 

 

Система «GrossBee XXI» є багатовункціональним програмним продуктом і, безсумнівно, задовольнить запити більшості клієнтів без додаткового перенастроювання. У той же час, завдяки своїй модульній архітектурі, вона може бути основою для побудови корпоративних інформаційних систем і створення спеціалізованих галузевих рішень.

Завдяки гнучкій ціновій політиці фірми, система доступна широкому колу клієнтів - від користувачів типової «коробкової» версії, до великих підприємств, що мають у своїй обчислювальній мережі десятки комп'ютерів. У цей час вона успішно експлуатується вже більш ніж на 400 підприємствах Києва, Дніпропетровська, Львова, Донецька, Кривого Рогу й інших міст України.

 

 

Сьогодні на ринку є чимало програм, що реалізують комплексний підхід до автоматизації обліку й управління підприємством. Проте, система «GrossBee XXI» має ряд ключових особливостей, які виділяють її з безлічі програм-конкурентів:

 • Універсальність і глибина пророблення реалізованих у системі рішень дозволяють використовувати її на підприємствах самого різного профілю й масштабу. Система увібрала в себе величезний досвід фірми «GrossBee», накопичений нею за час роботи на ринку інформаційних технологій, і пройшла серйозне випробування на практиці.
   
 • При збереженні універсальності системи, вона максимально адаптована під особливості українського законодавства. Фірма «GrossBee», являючись національним виробником програмного забезпечення, постійно стежить за змінами в цій сфері й вчасно вносить корективи у свої програмні продукти.
   
 • Гнучкість і простота настроювання системи дозволяє адаптувати її до умов практично будь-якого підприємства, при чому найчастіше силами самих користувачів. У той же час відкрита модульна архітектура дозволяє розробляти індивідуальні модулі й підсистеми для тих випадків, коли підприємство не задовольняють універсальні рішення, закладені в системі.
   
 • У системі реалізований ряд важливих функцій, без яких неможливо ефективне управління підприємством, у тому числі потужна підтримка виробництва, розвинені засоби оперативного планування, елементи економічного аналізу й т.п. Система має безліч інтерактивних звітів, що надають необхідну інформацію в зручному для користувача вигляді.
   
 • У системі реалізований унікальний набір допоміжних засобів, що дозволяє значно спростити її освоєння, знизити затрати труда по експлуатації системи, зробити її максимально зручної й скоротити ймовірність помилок. У їхньому числі - підтримка багатокритеріального пошуку в довідниках системи, засоби автоматичного формування документів і т.п.
   
 • Цінова політика фірми «GrossBee» така, що витрати її клієнтів, як правило, виявляються значно нижче витрат покупців більшості відомих систем подібного класу й аналогічної функціональності.

Увага! Система містить модуль інтеграції системи з Інтернет дозволяє одержувати віддалений доступ до окремих її даних за допомогою інтернет-протоколів. За допомогою цього підприємство може організувати автоматичну публікацію каталогу товарів на корпоративному веб-сайті, прийом on-line замовлень і обмін даними зі своїми партнерами. Крім цього, GrossBee XXI містить Мобільний клієнт  (GrossBee Mobile Agent), що надає можливість доступу до системи GrossBee XXI за допомогою кишенькового комп'ютера (PDA). Використовуючи його, підприємство може організувати оперативну роботу торговельного агента або прийом даних з підрозділів, що не мають комп'ютерної техніки.

 

 

 

 

Подробиці на http://www.grossbee.com

Версія для друку


Коментарів: 0
Залишити коментар до «GrossBee XXI (автоматизація обліку й управління на торгово-промислових підприємствах)»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 20.07.2024
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD41,8341,9441,49
EUR45,6545,8345,17