На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Програмне забезпечення

Програмне забезпечення


Дивіться також:
1С:Бухгалтерія 8 для України (автоматизації бухгалтерського й податкового обліку )
Нова бухгалтерiя (комплекс бухгалтерських програм)
Megapolis™.Підприємство (Комплексне рішення для автоматизації бізнесу)
ПАРУС - Підприємство 7 (Комплексна система управління та обліку малих та середніх підприємств)
ПАРУС-Підприємство 8.xx (Комплексна система управління крупним підприємством)
GrossBee XXI (автоматизація обліку й управління на торгово-промислових підприємствах)

ЛІГА:ЗАКОН 8.0 (Нова версія інформаційно-правових систем)

25 березня 2008 / Залишив(ла):Admin


Нова версія інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА 8.0, не втрачаючи на кількості й звичному для споживачів якості розташовуваної інформації, має унікальні аналітичні й функціональні можливості. У системі реалізований інноваційний підхід до комплексного аналізу й систематизації інформації на рівні окремих правових норм.


НОВОВВЕДЕННЯ ДАНОЇ ВЕРСІЇ


«ЗВОРОТНІ ЗВ'ЯЗКИ»


Це унікальна інструментальна можливість, що дозволить Вам при роботі з текстами документів систем ЛIГА:ЗАКОН одержувати переліки всіх документів, що посилаються на поточний текст: для кожного абзацу окремо й для тексту документа в цілому. Ви можете швидко й точно орієнтуватися як у взаємозв'язках, що існують у чинному законодавстві, так і у взаємозв'язках між всіма інформаційними ресурсами, представленими в системах ЛIГА:ЗАКОН (на сьогодні це більше 550 000 інформаційних одиниць). Завдяки даному інструменту Ви будете не тільки одержувати зазначений перелік документів, що посилаються, а й бачити конкретне, спеціально підсвічене місце в документі, з якого зроблене посилання. Якщо потрібні посилальні документи на поточний текст у цілому - будь ласка, така можливість теж є й теж з маркуванням наявних посилань.


«СИТУАЦІЇ»


Це ресурс для ведення аналітичної роботи з документами, що дозволить Вам дуже швидко й просто одержувати спеціально відібраний комплект документів, що регламентують Виас, що цікавлять, правовідносини. Система надасть Вам комплект профільних документів, а Ви зможете з них вибрати необхідну для себе інформацію.


У ресурс підбираються найбільш затребувані в практиці напрямку діяльності. Принципово нової в роботі з ресурсом «СИТУАЦІЇ» є можливість одержувати не документи цілком, а виходити на фрагменти текстів!, які ставляться до шуканій Вами ситуації. Таким чином, підсумком пошуку, тобто відповіддю на запит, є конкретні правові норми, а не документи, як це було раніше.


ПОВНА ІНТЕГРАЦІЯ МАТЕРІАЛІВ ВИДАННЯ «ПРАВОВИЙ АСПЕКТ»


Архів матеріалів аналітичного видання «Правовий АСПЕКТ», що нараховує вже більше 5 000 одиниць, тепер є окремим ресурсом, і кожний з його матеріалів може стати для Вас тією останньою інстанцією, після якої Ви будете впевнені у своєму рішенні. Крім того, що матеріали видання «Правовий АСПЕКТ» дозволяють завжди бути в курсі загальних тенденцій у сфері законодавства, участь цього видання в механізмі «ЗВОРОТНИХ ЗВ'ЯЗКІВ», дозволить ознайомитися з аналітичним матеріалом на тему, що цікавить, саме в той момент, коли виникла необхідність аналізу конкретної правової норми в досліджуваному документі.


КАЛЬКУЛЯТОР ІНДЕКСАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ - ПОМІЧНИК БУХГАЛТЕРА ПРИ НАРАХУВАННІ З/П


Цей інструмент призначений як для бухгалтерів, які можуть значно спростити собі процес розрахунку індексації, так і для працівників, що бажають самостійно визначити належну їм заробітну плату з урахуванням суми індексації. Для розрахунку індексації за допомогою калькулятора необхідно вказати суму нарахованої заробітної плати, період, за який необхідно розрахувати індексацію, і базовий місяць. Базовим уважається місяць останнього підвищення заробітної плати, або, якщо такого не було, місяць прийому співробітника на роботу.


МОЖЛИВІСТЬ ЕКСПОРТУ РЕЗУЛЬТАТІВ З КАЛЬКУЛЯТОРА ШТРАФІВ У ВИГЛЯДІ ТАБЛИЦІ


Додано можливість експорту результатів розрахунку штрафів у вигляді таблиці в окремий документ WORD (або іншого офісного пакета, асоційованого з расширением.doc). + У калькулятор штрафів додана кнопка «Методика розрахунків» Формально - це посилання на тему HELP «калькулятор підрахунку заборгованості й штрафних санкцій», де додана методика розрахунків. Тепер Ви маєте можливість не тільки розрахувати, але й ознайомитися із чинними правилами й методиками розрахунків.


ЕКСПОРТ СТВОРЕНИХ ДОБІРОК ДОКУМЕНТІВ НА КПК І СМАРТФОНЫ


Для зручності Користувача в новій версії забезпечується експорт Портфелів і їхніх об'єктів на:  • мобільний устрій, підключений до комп'ютера через ActiveSync;

  • у папку на комп'ютер або знімний диск.


РЕЖИМИ «ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА ДОКУМЕНТА»


Інформаційна картка служить не тільки для відображення всіх існуючих реквізитів документа, але також за допомогою картки Ви можете знайти:  • Документи, що змінюють даний;

  • Документи, на які посилається даний;

  • Документи, які посилаються на даний;

  • Документи, змінювані даним.


РЕСУРС «ТИПОВІ ДОГОВОРИ Й ШАБЛОНИ»


Типові договори й шаблони - це систематизовані посилання на нормативні документи, якими затверджені різні типові документи й шаблони (устави, договори, акти й ін.). Крім цього, зразки й шаблони цивільно-правових договорів і інших документів, необхідні в повсякденній роботі, представлені у вигляді шаблонів для заповнення у форматі Word. Шаблони документів, представлені у вигляді посилань на нормативні документи, актуалізуються одночасно із зазначеними нормативними документами. Документи у форматі Word актуалізуються в міру внесення змін у чинне законодавство, що впливає на область і способи застосування представлених у ресурсі шаблонів. У ресурс також включені Посадові й робочі інструкції для найбільш затребуваних фахівців існуючого ринку праці.


ВІДОБРАЖЕННЯ ДАТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ В ДІЮ РЕДАКЦІЙ НПА


У версії 8.0 передбачена можливість бачити дату набрання чинності редакцією документа, будь те перша або остання редакція документа, що втратив чинність.


ВІДОБРАЖЕННЯ ДАТИ ВТРАТИ ЧИННОСТІ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ КАРТЦІ НОРМАТИВНОГО ДОКУМЕНТА


Для кожного нормативного документа в інформаційну картку виводяться: вид документа, видавець, назва, номер, дата прийняття.


Для всіх основних нормативно-правових актів вищих і центральних органів влади й керування виводяться дата й порядок вступу їх у дію, передбачена чинним законодавством, а також дата втрати чинності документом, якщо документ втратив чинність.


ДЛЯ СПИСКУ ДОКУМЕНТІВ ДОДАНА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ЗБЕРЕЖЕННЯ В CLIPBOARD


Списки документів системи можна зберігати у вигляді файлу на диску комп'ютера Користувача, також можна зберігати списки в текстовому форматі ( Windows-Кодування) або у форматі HTML.


Також список документів можна зберегти в Clipboard і перенести в текстовий редактор для роботи на ПК або роздруківки.


У МЕНЮ «ДОПОМОГА» З'ЯВИЛИСЯ ПОСИЛАННЯ НА СТОРІНКУ З ОПИСОМ ПРОЦЕДУРИ ОДЕРЖАННЯ БОНУСНЫХ ЮНІТІВ І ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ


Посилання, відображене в меню Допомога, відкривається на www.ligazakon.ua


ОСНОВНІ НОВОВВЕДЕННЯ АДМІНІСТРУВАННЯ ВЕРСІЇ 8.0
 (ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА)


Зміна списку підтримуваних ОС


Версія 8.0 підтримує роботу під ОС Windows Vista, Windows 2000 Professional/Server + SP4 і вище, Windows ХР + SP2 і вище, Windows 2003 Server, Windows Vista x86. Не підтримується робота під ОС Windows 98, ME, NT4.0.


Настроювання параметрів відновлення системи й автоматичного запуску завдань здійснюється під час інсталяції.


Відразу після інсталяції система ЛІГА:ЗАКОН буде готова до автоматичного відновлення без яких-небудь додаткових зусиль із боку користувача.


Робота на комп'ютері з обмеженими правами користувача


Для роботи Клієнта мережного варіанта версії 8.0 не потрібно встановлювати додаткові права для користувача комп'ютера - досить стандартних прав.


«Тиха» інсталяція клієнта


Адміністраторам великої локальної мережі немає необхідності обходити робочі місця співробітників компанії для установки Клієнта системи ЛІГА:ЗАКОН. Для вилученої установки й подальшого відновлення призначена спеціальна msi-інсталяція Клієнта системи ЛІГА:ЗАКОН, що входить у поставку (інсталяція здійснюється через групи політики Active Directory).


Робота в термінальному режимі


Починаючи з версії 8.0 система ЛІГА:ЗАКОН підтримує роботу клієнтського ПО на бездискових робочих станціях у так званому «термінальному режимі

Версія для друку


Коментарів: 0
Залишити коментар до «ЛІГА:ЗАКОН 8.0 (Нова версія інформаційно-правових систем)»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 05.06.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,6527,7519,78
EUR27,7519,780,25