На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Податок на прибуток -Відповіді на часті запитання по Податку на прибуток

Відповіді на часті запитання по Податку на прибуток


Дивіться також:
Чи включається в валові доходи сума протермінованої кредиторської заборгованості?
Чи має пра...
Чи включаю...
Наше підпр...
Щодо порядку віднесення до складу валових витрат операцій з особами, які є нерезидентами.
Чи враховується вартість акцій у податкового обліку операцій з продажу цінних паперів, які були внесені до статутного фонду підприємства?


Чи відноситься до валових витрат виплати роялті на користь нерезидентів?

31 серпня 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 353


Так, відповідно до пп. 5.4.2 ст. 5 Закону про прибуток роялті відносяться до складу валових витрат підприємства.Що стосується нерезидентів, то відповідно до ст. 13 Закону будь-які доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України, від провадження господарської діяльності (у тому числі на рахунки нерезидента, що ведуться в гривнях) оподатковуються у порядку і за ставками, визначеними цією статтею. Під доходами, отриманими нерезидентом із джерелом їх походження з України, слід розуміти, зокрема, і роялті. Підпунктом 11.2.3 ст. 11 Закону про прибуток визначено, що датою збільшення валових витрат платника податку при здійсненні ним операцій, зокрема, з нерезидентами, є дата оприбуткування платником податку товарів (а при імпорті - також робіт (послуг), супутніх чи допоміжних такому імпорту товарів), а для робіт (послуг), - дата їх фактичного отримання від таких осіб, незалежно від наявності їх оплати (у тому числі часткової або авансової). Таким чином, у разі якщо об'єкт інтелектуальної власності вже знаходиться у користуванні у платника податку, то роялті відносяться до складу його валових витрат у тому звітному періоді, в якому виникає нарахування роялті до виплати на користь нерезидента відповідно до



1. Залишив(ла) Александр (Цитувати Ім'я) 5 лютого 2010 - 11:04
Добрый день!!! где можно найти закон "налог на прибыль при импорте услуг нерезидента

Залишити коментар до «Чи відноситься до валових витрат виплати роялті на користь нерезидентів?»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 20.10.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
0,000,000,00
0,000,000,00
0,000,000,00