На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Податок на прибуток -Відповіді на часті запитання по Податку на прибуток

Відповіді на часті запитання по Податку на прибуток


Дивіться також:
Чи включається в валові доходи сума протермінованої кредиторської заборгованості?
Чи має пра...
Чи включаю...
Щодо порядку віднесення до складу валових витрат операцій з особами, які є нерезидентами.
Чи враховується вартість акцій у податкового обліку операцій з продажу цінних паперів, які були внесені до статутного фонду підприємства?
Чи відноситься до валових витрат виплати роялті на користь нерезидентів?


Наше підприємство склало договір з компанією « Київстар» та «Інтретелеком» на надання послуг зв’язку. Чи маємо ми право включати у валові витрати - витрати на мобільний зв'язок?

31 серпня 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 345


Включення до складу валових витрат вартості послуг мобільного зв'язку здійснюється на підставі підпункту 5.2.1 пункту 5.2 статті 5 Закону України від 28.12.94 р. N 334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств", який визначає, що до складу валових витрат включаються суми будь-яких витрат, сплачених (нарахованих) протягом звітного періоду у зв'язку з підготовкою, організацією, веденням виробництва, продажем продукції (робіт, послуг) і охороною праці, у тому числі витрати з придбання електричної енергії (включаючи реактивну), з урахуванням обмежень, встановлених пунктами 5.3 - 5.7 цієї статті.Витрати на використання мобільного телефону є витратами подвійного призначення, тому необхідно враховувати норми підпункту 5.3.9 пункту 5.3 статті 5 зазначеного Закону, згідно з яким будь-які витрати, не підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими документами, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачена правилами ведення податкового обліку, не відносяться до складу валових витрат. Таким чином, вартість послуг мобільного зв'язку включається до складу валових витрат лише за наявності відповідних документів, які дозволять підтвердити зв'язок цих витрат з господарською діяльністю суб'єкта підприємництва. До таких документів, зокрема, можна віднести: - розрахункові документи про сплату послуг мобільного зв'язку на підставі рахунків оператора; - наказ керівника про придбання мобільних телефонів та використання їх в господарський діяльності підприємства; - список працівників, які забезпечуються мобільними телефонами у зв'язку з виробничою необхідністю; - угода з оператором мобільного зв'язку про надання послуг із зазначенням переліку номерів телефонів, які обслуговуються.Залишити коментар до «Наше підпр...»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 20.10.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
0,000,000,00
0,000,000,00
0,000,000,00