НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АУДИТ ТА ДЕРЖАВА. ЯКІСТЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«АУДИТ ТА ДЕРЖАВА. ЯКІСТЬ  ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

 

14-16 листопада 2008 року

 

ВГО «Гільдія Професійних Внутрішніх Аудиторів України», Київське територіальне відділення ВПГО «Спілка Аудиторів України» та Київське регіональне Представництво Аудиторської Палати України  запрошують до участі в роботі науково-практичної конференції з питань організації зовнішнього та внутрішнього аудиту в Україні, застосування Міжнародних стандартів аудиту IFAC та стандартів ІІА, організація контролю якості аудиторських послуг, створення загальної концепції фінансового контролю в країні.

 

На конференції обговорюватимуться наступні питання:

Теорія та практика аудиту ва Україні - досвід та перспективи і  напрямки розвитку:

можливості застосування МСА в українському правовому полі; реальні аудиторські ризики та методи їх зменшення; ціноутворення на аудиторські послуги; підготовка кадрового забезпечення аудиту; взаємовідносини між аудиторами та державними фіскальними органами; якість аудиторських послуг та організація її контролю; напрямки подальшого розвитку незалежного аудиту в Україні; питання регулювання аудиторської діяльності  з урахуванням зарубіжного досвіду.

 

Перспективи розвитку внутрішнього аудиту в Україні

Імплементація внутрішнього аудиту в систему внутрішнього контролю; державний внутрішній аудит та шляхи його розвитку; застосування стандартів в практиці внутрішнього аудиту; підготовка та сертифікація внутрішніх аудиторів; розвиток системи контролю в Україні; правове поле внутрішнього контролю та аудиту, зарубіжний досвід організації внутрішнього аудиту; основні ризики внутрішнього аудиту.

 

Програма (планується):

14 листопада:

Заїзд учасників та поселення, пленарне засідання, секційне засідання -«Теорія та практика аудиту в Україні - досвід та перспективи і напрямки розвитку», театральна вистава, вільний вечірній час.

15 листопада -секційне засідання «Перспективи розвитку внутрішнього аудиту в Україні», дружня вечірка, вільний час.

16 листопада. Підведення підсумків роботи. Закриття конференції, екскурсія до християнських святинь м. Козелець та м. Чернігів. Від'їзд до Києва.

 

 

До участі в роботі конференції планується запросити представників професійних  аудиторських та бухгалтерських організацій, представників державних контролюючих органів (ДПАУ, КРС, Рахункова палата, НБУ), АПУ, фахівців з аудиту з дальнього та ближнього зарубіжжя, вчених та викладачів, практикуючих аудиторів.

Конференція проводиться в санаторії «Десна» - мальовничому лісовому місці, на березі річки Десна недалеко від м. Чернігів. В санаторії є сауна, басейн, більярд, масажний кабінет, можливо здійснити прогулянку на квадрациклах.

 

З питань участі в роботі конференції звертатися до Оргкомітету:

Тел/факс: (044) 484-47-80

E-mail: kroapu@rql.net.ua

 

Заявки на участь подавати за наданою нижче формою до 03 листопада 2008 року

Прізвище, ім'я, по-батькові

 

Посада, вчені звання

 

Адреса постійного місця проживання

 

Потрібне житло (не потрібне)

 

Планую виступити з доповіддю (не планую доповідати)

 

Назва доповіді

 

Чи потрібне презентаційне обладнання

 

Організаційний внесок сплачено платіжним документом

від________________ №________ в сумі_________

Контакти: телефон, адреса, ел. пошта

 Оригінал статті «НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АУДИТ ТА ДЕРЖАВА. ЯКІСТЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»»   -
Головна сторінка сайту «Український портал аудиту»   -