На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Плата за землю -Відповіді на часті запитання по платі за землю

Відповіді на часті запитання по платі за землю


Дивіться також:
Юридична особа придбала не житлове приміщення в багатоквартирному будинку...
Чи має пла...
Хто є платником земельного податку за земельні ділянки, якщо вони прот...
В які терміни подається податковий розрахунок земельного податку за но...
Який порядок подання податкової звітності у випадку, якщо підприємство...
Щодо порядку сплати земельного податку. ...


Коли виникає податкове зобов’язання із земельного податку у суб’єкта господарювання, який отримав земельну ділянку у власність або користування?

23 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 402


Відповідно до ст. 15 Закону № 2535-ХІІ власники землі й землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності чи права користування земельною ділянкою, тому питання полягає в тому, коли виникає таке право.

Статтею 125 Земельного кодексу визначено, що право власності та право постійного користування земельною ділянкою виникає після одержання її власником чи користувачем документа, що посвідчує право власності або право постійного користування земельною ділянкою, та його державної реєстрації.

Такими документами є державний акт на право власності на земельну ділянку та державний акт на право постійного користування земельною ділянкою за формою затвердженою постановою № 449. Отже з дня одержання державного акта у землевласників та землекористувачів виникає податкове зобов'язання із земельного податку.

Також, відповідно до частини третьої ст.125 Земельного кодексу використання земельних ділянок без оформлення відповідних документів, які б підтверджували право власності чи користування земельною ділянкою, та державної реєстрації забороняється. Тому щоб уникнути непорозумінь з контролюючими органами слід подбати про одержання потрібного документа, який підтверджує право на використовувану земельну ділянку.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Коли виникає податкове зобов’язання із земельного податку у суб’єкта г...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 05.06.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,6527,7519,78
EUR27,7519,780,25