На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Плата за землю -Відповіді на часті запитання по платі за землю

Відповіді на часті запитання по платі за землю


Дивіться також:
Юридична особа придбала не житлове приміщення в багатоквартирному будинку...
Чи має пла...
Коли виникає податкове зобов’язання із земельного податку у суб’єкта г...
Хто є платником земельного податку за земельні ділянки, якщо вони прот...
В які терміни подається податковий розрахунок земельного податку за но...
Який порядок подання податкової звітності у випадку, якщо підприємство...


Підприємство фінансується з бюджету, користується пільгою по земельному податку. Окремий будинок здає в тимчасове користування іншому підприємству. Чи сплачується земельний податок?

23 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 400


Пунктом 3 частини першої статті 12 Закону України від 03.07.92р. №2535-ХІІ "Про плату за землю" (із змінами та доповненнями) установи, заклади та організації, що цілком фінансуються з бюджету, звільнені від земельного податку.
Згідно статті 796 Цивільного кодексу України у наймача одночасно з правом наймання будівлі виникає право користування земельною ділянкою, на якому вона знаходиться. Плата, що стягується з наймача будівлі, складається з плати за її користування та плати за користування земельною ділянкою.
Отже, власники землі і землекористувачі, що за Законом №2535-ХІІ звільняються від сплати земельного податку, у випадку передачі будівлі в тимчасове користування, сплачують податок на землю, зайнятої будівлею, у встановленому розмірі на загальних підставах.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Підприємство фінансується з бюджету, користується пільгою по земельном...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 05.06.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,6527,7519,78
EUR27,7519,780,25