На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Плата за землю -Відповіді на часті запитання по платі за землю

Відповіді на часті запитання по платі за землю


Дивіться також:
Юридична особа придбала не житлове приміщення в багатоквартирному будинку...
Чи має пла...
Коли виникає податкове зобов’язання із земельного податку у суб’єкта г...
Хто є платником земельного податку за земельні ділянки, якщо вони прот...
Який порядок подання податкової звітності у випадку, якщо підприємство...
Щодо порядку сплати земельного податку. ...


В які терміни подається податковий розрахунок земельного податку за нововідведені земельні ділянки?

23 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 315


Згідно ст. 14 Закону України "Про плату за землю" платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати

Щороку станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року платники земельного податку, а також орендної плати подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Відповідно до п.4 Порядку подання податкового розрахунку земельного податку, затвердженого наказом ДПА України від 26.10.2001р. № 434, у разі набуття права власності та/або права користування земельною ділянкою протягом року платник земельного податку подає звітний Розрахунок протягом місяця від дня виникнення такого права.


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «В які терміни подається податковий розрахунок земельного податку за но...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 05.06.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,6527,7519,78
EUR27,7519,780,25