На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Плата за землю -Відповіді на часті запитання по платі за землю

Відповіді на часті запитання по платі за землю


Дивіться також:
Юридична особа придбала не житлове приміщення в багатоквартирному будинку...
Чи має пла...
Коли виникає податкове зобов’язання із земельного податку у суб’єкта г...
Хто є платником земельного податку за земельні ділянки, якщо вони прот...
В які терміни подається податковий розрахунок земельного податку за но...
Щодо порядку сплати земельного податку. ...


Який порядок подання податкової звітності у випадку, якщо підприємство отримало пільгу з земельного податку протягом року?

23 лютого 2008 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 371


Відповідно до статті 12 Закону України від 03.07.1992 р. №2535-XII "Про плату за землю" (із змінами та доповненнями) Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, міські, селищні та сільські ради можуть встановлювати пільги щодо плати за землю: часткове звільнення на певний строк, зменшення суми земельного податку лише за рахунок коштів, що зараховуються на спеціальні бюджетні рахунки відповідних бюджетів.

Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому втрачено це право.

Надання пільги по платі за землю відноситься до компетенції Одеської міської ради згідно з повноваженнями, передбаченими Законом України " Про місцеве самоврядування в Україні" від 21.05.97 р. №280/97-ВР.

Після отримання пільги по платі за землю платник податку подає до податкового органу новий звітний розрахунок з виправленими показниками за звітні місяці, по яким змінились суми земельного податку, в терміни, установлені підпунктом 4.1.4 "а" пункту 4.1 статті 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", без застосування штрафів, установлених пунктом 17.2 статті 17 цього Закону (пункт 5 Порядку подання податкового розрахунку земельного податку, затвердженого наказом ДПА України від 26.10.2001 р. № 434, із змінами та доповненнями).


Близькі теми: Часті запитання /
Залишити коментар до «Який порядок подання податкової звітності у випадку, якщо підприємство...»
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 05.06.2020
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
RUB0,000,000,00
USD33,6527,7519,78
EUR27,7519,780,25