На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Спілки, федерації

Спілки, федерації


Дивіться також:
Міжнародна федерація бухгалтерів. IFAC
Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів (УАСБА)
Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України (повний член IFAC)
Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України

Асоціація привілейованих сертифікованих бухгалтерів. ACCA

16 березня 2008 / Залишив(ла):Admin


(Association of Chartered Certified Accountants - Асоціація Привілейованих Сертифікованих Бухгалтерів є Британським Привілейованим Органом Бухгалтерського обліку, з мережею представництв по усьому світу. Асоціація надає можливість одержання кваліфікації Привілейованого Сертифікованого Бухгалтера (абревіатура ACCA або FCCA).


Стандартна тривалість курсу ACCA від 3-х до 5-ти років, але за бажанням тривалість навчання може бути продовжена й до 10 років. Курс складається з 14 модулів.  Після здачі всіх модулів і 3-х років відповідної практики студенти одержують сертифікат ACCA, що дозволяє працювати в сфері міжнародного бухгалтерського обліку й аудита


Асоціація Привілейованих Сертифікованих Бухгалтерів є одним із самих органів бухгалтерського обліку в усьому світі, що нараховує близько 260 000 філій в 170 країнах миру. Штаб квартира організації перебуває в Лондоні, а головний адміністративний офіс розташований у Глазго, Великобританія.  Крім того, мережа ACCA нараховує близько 70 укомплектованих офісів і інших центрів в усьому світі.


Термін «Привілейований» у назві Асоціації ставиться до Королівського Привілею наданого Асоціації Її Величністю Королевою Великобританії.


Оскільки Привілейований Сертифікований Бухгалтер - юридично захищена назва, фахівці, які застосовують до себе цю кваліфікацію, повинні бути членами ACCA, а якщо вони до всього іншого є практикуючими бухгалтерами або аудиторами, то повинні дотримуватися ряду додаткових правил.


Останнім часом відзначається ріст попиту на сертифікованих фінансових фахівців на вітчизняному ринку праці, що частково пояснюється збільшенням іноземних інвестицій у економіку України та переходом багатьох компаній на Міжнародну Систему Фінансової Звітності. Також тенденція росту пояснюється тим, що сертифікати подібні ACCA є, свого роду, гарантом якості й допомагають визначити рівень кваліфікації фахівця при прийманні на роботу. Наявність сертифіката дає значну перевагу здобувачеві при працевлаштуванні на фінансові вакансії, пов'язані з Міжнародними Стандартами Фінансової Звітності, а роботодавцеві - можливість визначити рівень професіоналізму претендента.

Версія для друку


Коментарів: 0
Залишити коментар до «Асоціація привілейованих сертифікованих бухгалтерів. ACCA»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 13.05.2021
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
0,000,000,00
0,000,000,00
0,000,000,00