На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Єдиний податок

Єдиний податок


Дивіться також:
Про особливості застосування спрощеної системи оподаткування за наслідками розгляду справ у судах
Нормативно - законодавча база. Загальні положення
Сплата внесків до пенсійного фонду платниками єдиного податку
Свідоцтво платника ПДВ можна відновити!
Заява про право застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності
Заява про видачу Свідоцтва про право сплати єдиного податку

Платникам єдиного податку зберігли ПДВ

1 лютого 2009 / Залишив(ла):Admin


За повідомленням прес-служби Держкомпідприємництва від 28.01.2009 р., прем'єр-міністр України Ю.В.Тимошенко підтримала ініціативу Держкомпідприємництва і сьогодні 28 січня постанову Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2008 року №1118 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2000 р. №507» було скасовано урядом. Нагадуємо, що цим документом суб'єктів спрощеної системи оподаткування було позбавлено права добровільно реєструватися платником ПДВ.

Голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель повідомила, що з прийняттям цього Урядового рішення права фізичних осіб – платників єдиного податку відновлено. За зверненням підприємця податкова адміністрація зобов’язана відновити його попередній статус без будь-яких адміністративних чи фінансових застережень.

При цьому досягнуто домовленості про запровадження обліку товарно-матеріальних цінностей у таких суб’єктів підприємницької діяльності шляхом внесення відповідних змін до Наказу ДПА «Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та Порядку його видачі» №599 від 29 жовтня 1999 р.

Нагадаємо, що Постанова КМУ №1118 від 20 грудня 2008 р. викликала хвилю обурень у представників малого бізнесу. Сам документ передбачав, що суб'єкти малого підприємництва, що були платниками ПДВ до переходу на спрощену систему оподатковування, повинні подати у відповідний орган Державної податкової служби заяву про анулювання реєстрації їх як платників ПДВ і здати відповідне свідоцтво. Виконання цього акту ставило підприємців-спрощенців, що працювали із ПДВ, перед перспективою втрати своїх контрагентів і джерел доходу. Ще більше ускладнював ситуацію той факт, що багато бізнесменів встигли оформити податкові накладні за старими правилами. І виконання постанови №1118 змушувало їх фактично підставляти своїх партнерів.

Версія для друку

Близькі теми: top /
Коментарів: 0
Залишити коментар до «Платникам єдиного податку зберігли ПДВ»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 12.04.2021
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
0,000,000,00
0,000,000,00
0,000,000,00