Головна сторінка -
НовиниНовиниДивіться також: Затверджено нову форму декларації по ПДВ! Аудиторською палатою затверджено нову форми звітності №1-аудит (річна) «Звіт аудиторської фірми (аудитора) про надані аудиторські послуги» та Інструкцію щодо її складання! Вимоги, яких необхідно дотримуватися платникам податків при оформленні скарг. Мінфін затвердив Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку нематеріальних активів Аудиторська палата застосовує стягнення до аудиторів В ДПА України запрацювала «пряма» телефонна лінія Запроваджується Загальний реєстр податкових накладних13 жовтня 2009 / Залишив(ла):Адміністратор
Державна податкова адміністрація у м. Києві повідомляє, що Кабінетом Міністрів України розпорядженням від 23.09.2009 р. №1178-р «Питання загального реєстру податкових накладних» прийнято рішення про запровадження процедури реєстрації податкових накладних, які видаються платниками податку - постачальниками товарів (послуг).
Реєстрація податкових накладних здійснюватиметься у Загальному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), порядок ведення якого буде встановлено Державною податковою адміністрацією України.
З метою відпрацювання процедур реєстрації податкових накладних та упорядкування процедури ведення Реєстру запровадження такої реєстрації передбачається здійснювати в три етапи:
І етап - з 1 листопада 2009 року запроваджуватиметься реєстрація податкових накладних із сумою податку на додану вартість, зазначеною в одній податковій накладній, понад 1 млн грн;
ІІ етап - з 1 січня 2010 року запроваджуватиметься реєстрація податкових накладних із сумою податку на додану вартість, зазначеною в одній податковій накладній, понад 500 тис. грн;
ІІІ етап - з 1 квітня 2010 року запроваджуватиметься реєстрація податкових накладних із сумою податку на додану вартість, зазначеною в одній податковій накладній, понад 100 тис. грн.
Процедура реєстрації передбачає, що відомості з податкової накладної заносяться до Реєстру, і після внесення інформації про таку податкову накладну до Реєстру податкова накладна надається покупцю товарів (послуг). При цьому платник податку - покупець матиме можливість співставити інформацію в отриманій ним податковій накладній з даними Реєстру.
Порушення постачальником товарів (послуг) порядку реєстрації податкових накладних даватиме органам податкової служби право на проведення перевірки достовірності сум податкових зобов'язань, визначених платником податку - постачальником товарів (послуг), та, відповідно, на прийняття рішення щодо підтвердження чи не підтвердження права платника податку - покупця на включення сум податку на додану вартість за такими податковими накладними до складу податкового кредиту.
Державна податкова адміністрація України листом від 06.10.2009 р. №21839/7/16-1517 «Про підготовку до запровадження Загального реєстру податкових накладних» повідомила про розроблений Порядок подання податкових накладних для реєстрації у Загальному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.
У зв'язку із запровадженням обов'язкового подання вищевказаних податкових накладних в електронному вигляді платники податків, які вперше звітують в електронному вигляді, повинні отримати засоби електронного цифрового підпису у акредитованих центрах сертифікації ключів, перелік яких розміщений на веб-сайті ДПА України та передати посилені сертифікати ЕЦП за місцем своєї реєстрації.
У випадку подання в електронному вигляді тільки податкової накладної Договір про визнання електронних документів укладати із органами ДПС не потрібно.
Версія для друку Коментарів: 0 |
Вхід
Пошук у статтях та новинах
Курси валют на 08.12.2024
|