На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Новини

Новини


Дивіться також:
Затверджено нову форму декларації по ПДВ!
Аудиторською палатою затверджено нову форми звітності №1-аудит (річна) «Звіт аудиторської фірми (аудитора) про надані аудиторські послуги» та Інструкцію щодо її складання!
Вимоги, яких необхідно дотримуватися платникам податків при оформленні скарг.
Мінфін затвердив Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку нематеріальних активів
Аудиторська палата застосовує стягнення до аудиторів
В ДПА України запрацювала «пряма» телефонна лінія

Запроваджується Загальний реєстр податкових накладних

13 жовтня 2009 / Залишив(ла):Адміністратор


 

 

Державна податкова адміністрація у м. Києві повідомляє, що Кабінетом Міністрів України розпорядженням від 23.09.2009 р. №1178-р «Питання загального реєстру податкових накладних» прийнято рішення про запровадження процедури реєстрації податкових накладних, які видаються платниками податку - постачальниками товарів (послуг).

 

Реєстрація податкових накладних здійснюватиметься у Загальному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), порядок ведення якого буде встановлено Державною податковою адміністрацією України.

 

З метою відпрацювання процедур реєстрації податкових накладних та упорядкування процедури ведення Реєстру запровадження такої реєстрації передбачається здійснювати в три етапи:

 

І етап - з 1 листопада 2009 року запроваджуватиметься реєстрація податкових накладних із сумою податку на додану вартість, зазначеною в одній податковій накладній, понад 1 млн грн;

 

ІІ етап - з 1 січня 2010 року запроваджуватиметься реєстрація податкових накладних із сумою податку на додану вартість, зазначеною в одній податковій накладній, понад 500 тис. грн;

 

ІІІ етап - з 1 квітня 2010 року запроваджуватиметься реєстрація податкових накладних із сумою податку на додану вартість, зазначеною в одній податковій накладній, понад 100 тис. грн.

 

Процедура реєстрації передбачає, що відомості з податкової накладної заносяться до Реєстру, і після внесення інформації про таку податкову накладну до Реєстру податкова накладна надається покупцю товарів (послуг). При цьому платник податку - покупець матиме можливість співставити інформацію в отриманій ним податковій накладній з даними Реєстру.

 

Порушення постачальником товарів (послуг) порядку реєстрації податкових накладних даватиме органам податкової служби право на проведення перевірки достовірності сум податкових зобов'язань, визначених платником податку - постачальником товарів (послуг), та, відповідно, на прийняття рішення щодо підтвердження чи не підтвердження права платника податку - покупця на включення сум податку на додану вартість за такими податковими накладними до складу податкового кредиту.

 

Державна податкова адміністрація України листом від 06.10.2009 р. №21839/7/16-1517 «Про підготовку до запровадження Загального реєстру податкових накладних» повідомила про розроблений Порядок подання податкових накладних для реєстрації у Загальному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.

 

У зв'язку із запровадженням обов'язкового подання вищевказаних податкових накладних в електронному вигляді платники податків, які вперше звітують в електронному вигляді, повинні отримати засоби електронного цифрового підпису у акредитованих центрах сертифікації ключів, перелік яких розміщений на веб-сайті ДПА України та передати посилені сертифікати ЕЦП за місцем своєї реєстрації.

 

У випадку подання в електронному вигляді тільки податкової накладної Договір про визнання електронних документів укладати із органами ДПС не потрібно.

 

 

ДПА у м. КиєвіВерсія для друку

Близькі теми: top /
Коментарів: 0
Залишити коментар до «Запроваджується Загальний реєстр податкових накладних»
Ім'я

E-mail   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 20.04.2024
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD40,0040,1439,89
EUR42,9743,1442,51