На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Питання аудитору

Питання аудитору


Дивіться також:

Питання до аудитора

переглядів: 1568


Тут Ви можете поставити питання аудитору

Іван (цитувати ім'я) 3 липня 2015 - 13:46
Доброго дня! В мене таке питання
30.06.2015 о 19год. 26хв нам на підприество було перераховано гроші за товар який хочуть у нас придбати.
Питання!
Чи рахується цей платіж 30.06.2015 чи 01.07.2015?

Оксана (цитувати ім'я) 22 червня 2015 - 11:37
Доброго Вам дня! Сперечаємося з орендарями про методику розрахунку індексації орендної плати. Оренда нежитлового приміщення. Орендодавець - ФО (не підприємець), орендар-юр.особа. Згідно якого нормат.документу здійснюється індексація? Орендна плата просто множиться на індекс інфляції?

Марія (цитувати ім'я) 4 червня 2015 - 16:23
Доброго дня! На даний момент я займаю посаду "консультант з економічних питань". У майбутньому хочу стати аудитором. У "Положенні про сертифікацію аудиторів" зазначено, що досвід роботи повинен бути не менше трьох років підряд на посадах ревізора, бухгалтера, юриста, фінансиста, економіста, асистента (помічника) аудитора. Тобто у трудовій книжці повинні бути саме ці професії? і мій досвід не буде рахуватися? Дякую.

Галина (цитувати ім'я) 22 березня 2015 - 10:24
Доброго дня! На підприємстві працює працівник, який має на утриманні неповнолітню дитину(батька дитини позбавлено БП), Чи має працівник право на ПСП. Дякую

Артур (цитувати ім'я) 22 січня 2015 - 12:08
Наша компанія проваджує турагентську діяльність на спрощеній системі оподаткування.

Ми маємо агентські договори з низкою туроператорів. Ми отримуємо грошові кошти від туристів, утримуємо нашу агентську винагороду, а решту перераховуємо туроператорові.

Згідно із п. 4 ст. 292 Податкового кодексу, у разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента).

Питання: які первинні документи є підтверджуючими для обчислення суми нашого агентського доходу, що підлягає оподаткуванню?

Адже на прикладі: ми отримали від туристів 1 млн гривень, утримали 100 тис грн нашої агентської винагороди, 900 тис грн перерахували туроператорові. Тож ми маємо сплатити 100 тис грн * 4% = 4 тис грн єдиного податку. Але якими документами ми маємо підтвердити, що нашим доходом є тільки 100 тис грн, попри те, що через наш рахунок фактично пройшов 1 млн грн?

Чи достатньо тільки агентського договору із туроператором? Чи потрібні ще якісь інші документи?

« 1 2 3 ... 18 19 20 »

Запитання:
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 21.10.2017
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD26,6626,7026,54
EUR31,4131,4631,36
RUB0,460,460,46