На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Аудиторські фірми Електронна база документів  Online - консультація аудитора
Аудит
Аудиторські фірми
Корисне аудиторам
Податки
Збори
Обов'язкові платежі
Бухгалтерський облік
Автоматизація
Головна сторінка - Питання аудитору

Питання аудитору


Дивіться також:

Питання до аудитора

переглядів: 1568


Тут Ви можете поставити питання аудитору

Людмила (цитувати ім'я) 19 травня 2014 - 17:02
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, що нам робити (юридична особа) з правом на користування земельною ділянокю, який облікується на рах.№122, якщо ми отримали Витяг з Державного реєстру речових прав про нерухоме майно про реєстрацію права власності? Велике спасибі!!!

Парфенюк Ирина Леонидовна (цитувати ім'я) 16 квітня 2014 - 15:07
Чи потрібно нараховувати ПДВ по зобов'язанням на залишкову вартість ремонту орендованого об'єкта після повернення орендодавцю по закінченню договора оперативної оренди, який (об'єкт) через певний час купляємо по договору куплі-продажу? Чи можна додати вартість придбання об'єкта до залишкової вартості ремонту й обліковувати,амортизувати в наступних періодах як один основний засіб?

Петро (цитувати ім'я) 16 квітня 2014 - 10:58
Предприниматель на общей системе налогообложения.Оптовая торговля пивом.Ставится ли на расходы сумма сбора на развитие виноградарства и хмелеводства? Спасибо

Удовенко Анатолій Павлович (цитувати ім'я) 29 березня 2014 - 11:42
Які обов’язкові реквізити має містити в собі розрахунково-платіжна відомость? Чи є обов’язковим пункти 31,35 типової форми№49 від 22.05.1996р. № 144?

Наталя (цитувати ім'я) 11 лютого 2014 - 08:43
Добрий день. Я працювала головним бухгалтером на комунальному підприємстві. В 2011 році пішла на лікарняне по вагітності та пологах, а потім по догляду за дитиною до трьох років. Через рік підприємство оголосили банкрутом, а так як воно підпорядковувалося міській раді, ліквідаційну комісію (крім голови) склали представники міської ради. Через деякий час голова ліквідаційної комісії звільнилась. Я прийшла в міську раду з запитанням хто мене звільнить? Відповідь була невтішна ; звільнити немає кому, так як немає голови ліквідаційної комісії. Як мені поступити в даній ситуації і чи має право заступник голови ліквідаційної комісії (не працівник даного підприємства) звільнити мене і видати трудову книжку? Дуже буду вдячна за відповідь.

« 1 2 3 4 5 ... 18 19 20 »

Запитання:
Ім'я

E-mail



   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах
 
   Курси валют на 18.10.2019
ВалютаКупівля
готівка
Продаж
готівка
НБУ
USD24,9025,0024,87
EUR27,7027,8227,63
RUB0,390,390,39